Vyspěte se do růžova i na skládacím křesle

Posted in Copy Writting

V moderním bytě najdeme spousty nábytku, který často zabírá jen místo a usazuje se na něj prach. Jen málo z nich je využitelných při každodenních činnostech jako rozkládací křeslo, které nám poskytne pohodlí nejen při sezení, ale i pro kvalitní odpočinek. 

 

Rozkládací křeslo je vhodné zejména pro studenty, ale i pro obyvatele garsonek, kteří se často potýkájí s  nedostatkem prostoru. Snadno rozložitelné křeslo nabídne efektivní řešení situace. Přinese do pokoje nový rozměr a nahradí postel i pohovku zároveň. Jeho využití oceníte i při pořádání párty a různých společenských akcí. Večer poslouží jako pohodlný sezení pro kamarády a v noci jako postel pro přátelé, kteří nemají, kde spát.

Tento nábytek je potřeba vybírat obzvlášť pečlivě. Důraz by měl být kladen zejména na systém rozkládání. Je potřeba si dávat pozor, aby sedací část křesla byla oddělena od části, na které se leží. V případě, že jsou v křesle  vysezené prohlubně a důlky bývá často narušen kvalitní spánek. " Spát na takové matraci pak bude jako nocleh na vlnitém plechu." dodává architekt Jaroslav Bedřich. Tomu lze snadno předejít zkontrolováním nábytku, aby opravdu po rozložení byla navrchu jiná část než ta na které se sedí. Díky tomu by ani nemělo docházet k nečekanému ušpinění matrace jídlem, domácím mazlíčkem nebo i společenským oblečením.

Menšina z těchto příjemných společníků nabízí i prostor pro uklizení polštáře s dekou. Nedává tak na odiv, že se jedná o rozkládací křeslo a bez problému pojme nejen lůžko, ale i dalších cca 15 litrů.

Matrace bývají často vyplněné polyuretanovou "studenou" pěnou. Naopak je nutné se vyvarovat molitanové matrace, která je při prvních použitích příjemná a pohodlná. Časem u ní dochází k opotřebení a deformaci, stává se tak pro spaní nevhodná.   

Kontaktuj nás

 •  Jednatel společnosti
  František Křiklán
   
 •  Zavolej nám 
  +420603305098
   
 • Napiš nám 
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   
 • Sleduj nás
 • IČO
  02327198