Rohová ložnice

Posted in Copy Writting

Rohové sedací soupravy nebo rohové skříně, každý určitě zná, ale co takhle rohová ložnice? Pokud plánujete novou ložnici a nechybí vám dostatek prostoru, mohla by být právě ona, tím co hledáte. Nemusíte řešit, jaké skříně a police si pořídit do ložnice. Vše je vyřešeno v rohové ložnici.

Sestavu kupuje jako jeden velký kus nábytku, proto sestava působí celistvě a příjemným pohledem pro oko. Neruší zde nějaké nežádoucí prvky, kdy se nevždy podaří dokonale sladit skříně, police, postel, další úložné prostory, které patří do ložnice.

Rohová ložnice nabízí hodně úložného prostoru. Je nutné si však položit otázku, zda se vám vejde opravdu do bytu.

Rohová ložnice poskytuje i největší postele na trhu, to ocení zejména vysoký zákazník. Užijete si tak ničím nerušený požitek ze spaní. I ty nejintimnější a nejkrásnější zážitky s partnerem můžete prožít ve své nové posteli, která patří k setu. 

Při vhodném výběru doplňků se stane ložnice novým místem, kam budete rádi utíkat před všední realitou a stereotypem. Při výběru byste neměli opomínat prosvětlenost pokoje a podle toho vybírat vhodný typ sestavy.

Praktičnost na prvním místě. Díky velkému a prostornému úložnému prostoru, najdete konečně všechny důležité věci na jednom místě. Netrápíte se tak faktem, kde mám ponožky nebo trenky. Ve skříni nechybí ani zabudované zrcadlo, které vás při pohledu na váš zevnějšek doslova pohladí.

Lampička na knížku

Posted in Copy Writting

Hledáte vhodného pomocníka při nočních studiích před zkouškou nebo jen pro čtení vaší oblíbené literatury. Pokud při těchto činnostech nechcete budit svého souseda, přítele nebo i spolubydlícího. Je právě lampička na knížku váš nový přítel pro dlouhé večery nad knihou.

 

Proč si vybrat lampičku na knížku?

 • Lampičku lze pomocí spony na konci upevnit snadno na knížku
 • Vhodná pro čtení ve špatně osvětlených nebo neosvětlených prostorech. (Dopravní prostředky, na zastávce, ve stanu  atd.)
 • Možnost použít pro osvícení klávesnice stolního počítače nebo notebooku
 • Snadno nastavitelná
 • Vypínání a zapínání funguje stejně jako u obyčejných svítilen.

Jednoduchá konstrukce umožňuje vzít lampičku kdekoliv s sebou. Zásluhou baterek se stává velice kompaktní . Tomu napomáhá i úsporné LED žárovky, které odebírají z baterií minimum energie. Lampička tak vydrží svítit nepřetržitě několik desítek hodin. Nemusíte se tak bát, že by vám zkazila příjemný večer strávený nad krásnou prózou.

Kvalitní lampička na knížku se neobejde bez spony na spodní části. Ta vám umocní dokonalý zážitek z knihy, při kterém nemusíte řešit držení baterky zatímco čtete. Díky pohyblivým a ohebným kloubům snadno nastavíte lampu do ideální polohy pro vaše společné chvilky.

Lampička na knížku slouží i jak skvělý pomocník pro osvětlení vaší klávesnice. Nemusíte vyhazovat, tak peníze za drahé podsvícené klávesnice, které nedosahují takových kvalit jako obyčejné. S lampičkou si už váš soused nebude stěžovat na to, že mu svítí do očí a nemůže spát.

Polohovací křeslo

Posted in Copy Writting

 

Ideální  kus nábytku pro vás, to je přesně polohovací křeslo, které v sobě snoubí nároky pro funkčnost, estetičnost a komfort. Elegantně zapadne do jakéhokoliv interiéru a  často není k rozeznání od obyčejného křesla. Poznáte ho lépe až při bližší prohlídce nebo podle dálkového ovládání, které slouží pro úpravu polohy křesla. Proto se stává zejména díky funkční konstrukci a nastavení různých poloh kusem nábytku, které rádo poslouží každému zákazníkovi.

Nejvíce polohovací křeslo ocení lidé, kteří mají problémy s pohybovým aparátem. Nastavitelnost křesla umožňuje odlehčení částí těla, které se vám v pohovce nebo gauči nedostane. Poskytuje tak především relax a uvolnění unavených partií.

 

Proč si vybrat práce polohovací křeslo?

 • Skvělé pro lenošení nebo i spaní. (Zásluhou polohovatelnosti vás nebude bolet za krkem, když usnete u televize)
 • Poskytují právě zmiňovanou oporu bederní a krční páteře.
 • Velice snadno se ovládají, buď pouhým opřením se stanou pohodlnou lenoškou nebo stačí stisknout tlačítko popřípadě páčku a sedadlo si upravíte do vaší optimální pozice.
 • Přestože se zdají polohovací křesla spíše pro lidi se zdravotními problémy nebo špatnou fyzickou kondicí pohoví si na něm opravdu každý.

 

Sklápění opěradla nebo podpěrky nohou, u kterých lze nastavit téměř každou polohu,  oceníte zejména po těžkém pracovním dnu na nohou.

U moderních polohovacích křesel by neměla chybět už masážní funkce, která vás snadno přivede do sedmého nebe. Masážní program přístroje je zaměřen především na záda a krční páteř. U těch lepších je zaměřen i na nohy a pozadí. Díky uvolněné poloze, kterou si sami nastavíte, poskytuje častokrát masážní technika daleko větší komfort než u špatného maséra.

Proto je polohovací křeslo přesně ten nábytek, který by neměl chybět ve vašem bytě.

 

Copy Writting

Posted in Copy Writting

Copy writting (dále také jako CW) se stal během posledních pár let oblíbeným pojmem mezi internetovými obchodníky. K čemu slouží copy writting a co od něj očekávat?

 

CW je anglický název, když to přeložíme trochu krkolomně, pro "originální psaní". To znamená, že článek nemá na internetu duplikáty, je originální, čtivý a zároveň s obchodním potencionálem. Měl by tedy lidi, zákazníky, návštěvníky navnadit, aby pokračovali dále ve čtení nebo si zjistili o produktu více informací.

 

Copy Writting, co s ním teda?

 

 

Co očekávat od výborného článku?

 • Zvýší návštěvnost stránek
 • Zvyší prodejnost produktu
 • Sníží počet nepotencionálních návštěvníků

Vyspěte se do růžova i na skládacím křesle

Posted in Copy Writting

V moderním bytě najdeme spousty nábytku, který často zabírá jen místo a usazuje se na něj prach. Jen málo z nich je využitelných při každodenních činnostech jako rozkládací křeslo, které nám poskytne pohodlí nejen při sezení, ale i pro kvalitní odpočinek. 

 

Rozkládací křeslo je vhodné zejména pro studenty, ale i pro obyvatele garsonek, kteří se často potýkájí s  nedostatkem prostoru. Snadno rozložitelné křeslo nabídne efektivní řešení situace. Přinese do pokoje nový rozměr a nahradí postel i pohovku zároveň. Jeho využití oceníte i při pořádání párty a různých společenských akcí. Večer poslouží jako pohodlný sezení pro kamarády a v noci jako postel pro přátelé, kteří nemají, kde spát.

Tento nábytek je potřeba vybírat obzvlášť pečlivě. Důraz by měl být kladen zejména na systém rozkládání. Je potřeba si dávat pozor, aby sedací část křesla byla oddělena od části, na které se leží. V případě, že jsou v křesle  vysezené prohlubně a důlky bývá často narušen kvalitní spánek. " Spát na takové matraci pak bude jako nocleh na vlnitém plechu." dodává architekt Jaroslav Bedřich. Tomu lze snadno předejít zkontrolováním nábytku, aby opravdu po rozložení byla navrchu jiná část než ta na které se sedí. Díky tomu by ani nemělo docházet k nečekanému ušpinění matrace jídlem, domácím mazlíčkem nebo i společenským oblečením.

Menšina z těchto příjemných společníků nabízí i prostor pro uklizení polštáře s dekou. Nedává tak na odiv, že se jedná o rozkládací křeslo a bez problému pojme nejen lůžko, ale i dalších cca 15 litrů.

Matrace bývají často vyplněné polyuretanovou "studenou" pěnou. Naopak je nutné se vyvarovat molitanové matrace, která je při prvních použitích příjemná a pohodlná. Časem u ní dochází k opotřebení a deformaci, stává se tak pro spaní nevhodná.   

Kontaktuj nás

 •  Jednatel společnosti
  František Křiklán
   
 •  Zavolej nám 
  +420603305098
   
 • Napiš nám 
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   
 • Sleduj nás
 • IČO
  02327198